KAS IR DABĪGIE BASEINI UN DĪĶI?

Ja jums ir apnikusi izteikta hlora smaka. Esat noguris no apsarkušām un kairinātām acīm, sausas ādas un bojātiem matiem, iespējams, ir pienācis laiks dabīgām pārmaiņām!


Nekas nav tik atsvaidzinošs kā peldēšanās savā, bez ķīmijas dabīgajā peldbaseinā kopā ar ģimeni un draugiem. Izbaudīt stresa mazināšanos, mieru.


Iztēlojaties, ķīmiski apstrādāta baseina vietā, senatnīgu greznumu, dabīgi attīrītu peldbaseinu. Baseinu ar ūdeni, kas ir tikpat drošs un tīrs kā Māte Daba, pateicoties filtrēšanai un attīrīšanai, kuru nodrošina BioSwim novatoriskā tehnoloģija.


Dabīgie baseini tiek plaši izmantoti visā Rietumeiropā, Ziemeļamerikā un Austrālijā, kur ekoloģija, dabas saglabāšana un ilgtspēja ir kultūras neatņemama sastāvdaļa. Tā kā uz šo brīdi  ir ierīkoti vairāk nekā 30 000 dabīgi baseini, ir skaidrs, ka eiropieši un amerikāņi ir tikuši tālu uz priekšu, izprotot dabīgo baseinu būtību. Jums vairs nav nepieciešamība iztēloties dabīgus kalnu ezerus un avotus. Ar BioSwim, jūs varat padarīt Mātes Dabas baseinu par savu - tas ir gandrīz tāpat kā, ja jūsu sētā atrastos mazs kalnu ezers.

 
BioSwim baseini tiek attīrīti pēc dabas principiem… balstoties uz bioloģisko reģenerāciju. Reģenerācijā piedalās dabīgi atlasīti augi, hidroponiski iesakņoti īpašā grants substrātā, un papildināti ar Eiropā izstrādātiem energoefektīviem sūkņiem un bioloģiskiem filtriem, kas rada neaizmirstamu un dabīgu peldēšanās pieredzi.

Kā Izskatās Bioswim dabīgais baseins?

Atkarībā no jūsu personīgajām vēlmēm un budžeta BioSwim piedāvā virkni iespēju, kas var nodrošināt ideālu paketi jūsu dabīgajam baseinam. Baseina peldēšanas zona var izskatīties kā parasts baseins vai dabīgs dīķis. Konfigurāciju skaits ir praktiski neierobežots.


Reģenerācijas / attīrīšanas dīķi var izvietot blakus peldēšanās zonai vai attālināti no tās atkarībā no pieejamās vietas daudzuma. Neatkarīgi no baseina ārējā izskata, jūs varat nešaubīties, ka, sākot ar peldēšanas un reģenerācijas zonas projektēšanas un izbūves, un beidzot ar filtrācijas sistēmu un dabīgo stādījumu ierīkošanu, BioSwim piegādās izcilu tehnoloģiju, kas ir slīpēta gadu desmitiem, pamatojoties uz pieredzi, kura uzkrāta, uzstādot instalācijas visā Eiropā. Baudot BioSwim baseina iekārtas dabisko skaistumu, jūs varēsiet arī ērti atpūsties, apzinoties, ka peldaties videi labvēlīgā un energoefektīvā baseinā bez ķīmiskām vielām.  

Neierobežotas dizaina iespējas

Neatkarīgi no tā, vai jūs dodat priekšroku klasiskas formas baseinam, baseinam ar dabīgi iebūvētām akmens malām vai pat vēlaties pārveidot esošo ķīmiski apstrādāto gruntī izrakto baseinu par dabīgu baseinu, mēs varam to izdarīt. Katra mūsu iekārta ir izgatavota pēc pasūtījuma, lai izrotātu jūsu īpašumu, uzlabotu jūsu māju un dzīvesveidu.

Jūsu reģionam pielāgoti peldēšanās risinājumi 

Katra BioSwim sistēma ir pielāgota instalācijas reģionam un klimatam. Jūsu individuālais dabīgais baseins tiks īpaši projektēts un aprīkots ar piemērotu bioloģisku filtru un atbilstošu augu kombināciju, kas ir vislabāk piemērota jūsu konkrētajam apgabalam. Dabīgie baseini tiek celti gan karstā, tropiskā klimatā, gan vēsākos Austrijas un Šveices Alpu reģionos vai pat Zviedrijas ziemeļnieciskajā klimatā. BioSwim dizaini, tāpat kā Māte Daba, darbosies visās apdzīvojamās klimata zonās.

Kā darbojas filtru tehnoloģija? 

Sistēma aptver bioloģiskās attīrīšanas kompleksu, kas sevī iekļauj pārplūdes baseinu, kas piepildīts ar īpašu filtrācijas substrātu un floru. Augus, ko izmanto ūdens attīrīšanai, var papildināt ar dekoratīvām ziedošām šķirnēm, kas izveido svaigu un zaļu vidi. Mikrobi, mikroorganismi un ūdens augi nodrošina efektīvu, nepārtrauktu attīrīšanu. Turklāt filtrēšanas tehnoloģija ir balstīta uz hidraulisko projektēšanas metožu apvienojumu kopā ar BioNova smalko filtru. 


Materiālus, kā lapas, ziedputekšņus, putekļus vai sauļošanās krēmu, kas ir visbiežāk sastopami uz ūdens virsmas, noņem ar BioNova skimeri vai pārplūdes gropi. Šīs BioNova konstruētās ierīces ļauj optimāli nosmelt ūdens virsmu un samazināt nogulsnes. BioNova bioreaktora bioloģiskais filtrs savāc un notur papildu daļiņas lielumā līdz 100 mikroni. BioNova sūkņi hidrauliski kontrolē ūdens plūsmas ātrumu un daudzumu, tādējādi vēl vairāk, paātrinot attīrīšanas procesu. Šī uzlabotā mehāniskās dabīgās filtrācijas kombinācija ļaus jums izbaudīt dabīgo un dzidro ūdeni.

Filtrēšanas princips

Zemāk redzamajā attēlā ir redzams vien-kameras baseina paraugs. Lai arī BioSwim īpašās filtrēšanas konstrukcija ir ievērojami sarežģītāka par šo vienkāršo paraugu, balstoties uz zemāk redzamo attēlu, var izvērtēt kā tiek veikta pamata ūdens filtrēšana un attīrīšana.

Reģenerācijas zona: Ūdens izplūst no peldēšanās zonas dabīgas pārplūdes rezultātā un nonāk reģenerācijas zonā. Šajā apstādītajā zonā mikrobi un augi, kas sakņojas substrāta filtrā, palīdz attīrīt ūdeni.

Skimmings: Pārplūdes skimeris satver lapas un citus peldošos gružus. Vienkāršs uzkopšanā - šim skimerim nav saspiešanas funkcijas un tādēļ tas ir drošs bērniem un maziem dzīvniekiem.

Bioloģiskais filtrs: Bioloģiskais smalkais filtrs no ūdens noņem sīkās daļiņas. BioNova dabīgajos baseinos vienmēr tiek izmantots īpašs BioNova smalko daļiņu filtrs, kas palīdz uzturēt ūdeni tīrāku.

Sūknis: Energoefektīvais BioNova sūknis izlaiž ūdeni caur smalko attīrīšanas filtru un atgriež to baseinā. BioNova dabīgie baseini patērē daudz mazāk enerģijas nekā tradicionālie ķīmiskie baseini.

Apsildes sūknis: Energoefektīvi apsildes risinājumi, kas īpaši izstrādāti jūsu klimatam un temperatūras izmaiņām. Gadu desmitiem pārbaudīta efektivitāte atbilstoša jūsu iekārei un jūsu peldēšanas dīķim / baseinam.

Svarīgas būvniecības piezīmes

BioSwim ir pasaulē vadošās organizācijas BioNova oficiālais reģionālais pārstāvis. Visi BioNova pārstāvji iziet visaptverošas apmācības patentētos procesos, izstrādātus BioNova galvenajā mītnē Vācijā.


Pirms izvēlēties būvniecības pakalpojumu sniedzēju, pārliecinieties, ka tie spēj pierādīt savas prasmes:

•  Dizaina elementi
•  Tehnoloģijā 
•  Bioloģijā
•  Limnoloģijā
•  Būvniecības metodēs
•  Hidraulikā
•  Bioreaktoros un filtrēšanas sistēmās 
•  Mehāniskās tīrīšanas ierīcēs 
Tā ir jūsu garantija, ka dabīgo peldbaseinu būvē un apkalpo tikai vislabāk apmācīti, uzticami un zinoši darbuzņēmēji.

Katram BioSwim dabīgajam peldbaseinam pēc tā būvniecības pabeigšanas tiek piešķirts BioNova Autentiskuma Sertifikāts. Tas nozīmē, ka jūsu dabīgais peldbaseins ir būvēts atbilstoši BioNova augstajiem standartiem, kas nodrošina mieru jūsu prātam un papildu vērtību jūsu mājām.
BioSwim dabīgā izvēle

Ja apsverat jauna baseina būvēšanu vai esošā baseina pārbūvi, ņemiet vērā visus faktorus, ieskaitot vidi. Pievienojieties desmitiem tūkstošu eiropiešu, kuri ir izvēlējušies dabīgo peldbaseinu no BioNova saimes. Atbrīvojieties no hlora un ķīmiskās apkopes, kā arī ietaupiet enerģiju. Izbaudiet sakoptu ūdens vidi un esiet ekoloģiski atbildīgs. Izdariet dabīgo izvēli, savu izvēli, un ļaujiet BioNova nodrošināt jūs un jūsu ģimenei ar gadiem veselīgas atpūtas.

CALL US

Tel: +372 57 414 190

OVER 30 YEARS EXPERIENCE

BioSwim: Exclusive Representative of BioNova Group in Latvia, Lithuania, Estonia, Finland.

OUR SERVICES

FOLLOW US

  • Facebook
  • Instagram

Copyright © 2020, BioSwim OÜ. All rights reserved.